Principal Locuri de muncă secretar/administrativ...

Nalog.nl este o echipă de profesioniști, oameni pozitivi și entuziaști cu gânduri similare. Vorbim 14 limbi, dar principala limbă vorbită în birou este rusa. În echipa noastră prietenoasă, în legătură cu extinderea, a apărut un post vacant: secretar / lucrător administrativ.

Responsabilitati:

  • Primirea și distribuirea apelurilor primite.
  • Întâlnirea vizitatorilor.
  • Prelucrarea scrisorilor și a corespondenței primite.
  • Corespondență de afaceri.
  • Primul contact cu noi potențiali clienți.
  • Lucrați în programul de e-mail gmail, inclusiv utilizarea funcțiilor de setare a sarcinilor, plasarea etichetelor și filtrelor, stabilirea termenelor limită.
  • Introducere în calendarul de întâlniri.
  • Mentinerea unui calendar de consultatii si consultatii pentru persoane fizice.
  • Îndeplinirea ordinelor șefului.

Cerinte:

  • Experienta ca secretar ar constitui un avantaj.
  • Experienta in corespondenta de afaceri, anchete oficiale.
  • Cunoașterea limbilor: rusă (oral și scris) - excelent, olandeză - cel puțin B1. Cunoașterea limbii engleze este de dorit.
  • Abilități în lucrul cu programe de e-mail (gmail) și capacitatea de a utiliza funcții avansate pentru a lucra cu acestea (setarea sarcinilor, setarea etichetelor și filtrelor, stabilirea termenelor limită etc.).
  • Abilitatea de a planifica independent o zi de lucru și de a stabili priorități.
  • Abilitatea de a lucra în programe CRM sau disponibilitatea de a învăța rapid.
  • Poziție de viață activă.
  • Capacitate bună de învățare și abilitate de auto-învățare corectitudine.
  • Bunăvoință.
  • Rezistență la stres.

Termeni și condiții:

  • Angajare oficială conform legislației olandeze.
  • Lucrări de birou în Nieuwegein (Utrecht).
  • saptamana de lucru de 5 zile. Program flexibil, program de lucru neregulat.
  • 7,5 ore pe zi de lucru (în loc de 8 ore). Săptămâna de lucru 37,5 ore, plătit 40 de ore pe săptămână
  • Vacanță 20 zile lucrătoare + 5 zile suplimentare.
  • Salariul se stabilește pe baza rezultatelor interviului.
  • Perioada de probă 3 luni.
  • Dezvoltarea profesională și a carierei.
  • Echipa de profesioniști vorbitori de limbă rusă - experți.
  • Birou modern la 15 minute de gara centrală din Utrecht, parcare pentru toți angajații.
  • Completarea gratuită a declarațiilor fiscale ale angajaților.
  • Plata cheltuielilor de transport.
Vă rugăm să evaluați cu atenție cunoștințele, abilitățile și capacitățile dvs. de transport. Vă rugăm să completați formularul de pe site-ul nostru și să atașați CV-ul.

logo nalog

Ce părere aveți despre acest site? *

Scopul apelului dvs.?

Nu introduceți informații personale, cum ar fi numele, numărul de securitate socială sau numărul de telefon. Nu răspundem la întrebări, comentarii și reclamații care apar prin acest formular.

anulare