Principal Locuri de muncă Dezvoltator Fullstack (PH ...

Nalog.nl este o echipă de profesioniști, oameni pozitivi și entuziaști cu gânduri similare. Vorbim 14 limbi, dar principala limbă vorbită în birou este rusa. În legătură cu extinderea, în echipa noastră prietenoasă a apărut un post vacant: dezvoltator Fullstack (PHP, JS)

Responsabilitati:

  • Programare cu PHP 7.2+
  • Configurare și administrare server (NGINX, Apache, etc).
  • Participarea la dezvoltarea produselor existente și la dezvoltarea altora noi.
  • Construirea și îmbunătățirea arhitecturii sistemului.

Cerinte:

  • Cunoștințe solide despre PHP 7.2+
  • JS nativ, jQuery (este un avantaj).
  • Experienta in dezvoltarea de proiecte comerciale de la 1,5 ani.
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă la proiectele companiei.
  • Dezvoltarea părților front-end și back-end ale proiectelor.
  • HTML, CSS, Bootstrap (este un avantaj).
  • SQL
  • CMS WordPress
  • Laravel
  • API (mai multe matrice) (experienta cu Megaplan CRM API este un avantaj).
  • GIT
  • Concepte POO.
  • Experiența cu Linux este de dorit.
  • Experiență în configurarea și administrarea unui server web (NGINX, Apache etc.).

Termeni și condiții:

  • Lucrări la distanță, cu posibilitatea mutării ulterioare în Olanda.
  • Angajare oficială conform legislației olandeze.
  • saptamana de lucru de 5 zile. Program flexibil, program de lucru neregulat.
  • 7,5 ore pe zi de lucru (în loc de 8 ore). Durata săptămânii de lucru este de 37,5 ore, cu plata a 40 de ore pe săptămână.
  • Vacanță 20 zile lucrătoare + 5 zile suplimentare.
  • Salariul se stabilește pe baza rezultatelor interviului.
  • Perioada de probă 3 luni.
  • Birou modern la 15 minute de gara centrală din Utrecht, parcare pentru toți angajații.
  • Completarea gratuită a declarațiilor fiscale ale angajaților.
  • Dezvoltarea profesională și a carierei.
  • Echipa de profesioniști vorbitori de limbă rusă - experți.
Dragi candidați, mai jos este un formular cu întrebări pe care vă rugăm să le completați. Datele dvs. personale, cum ar fi starea civilă, prezența și numărul de copii, ne vor ajuta să planificăm vacanțele viitoare, precum și să planificăm relocarea angajaților. Datele despre locurile de muncă recente pot fi omise dacă atașați un CV la zi.

Simțiți-vă liber să completați câmpurile de notă, le citim.

Noroc!

logo nalog

Ce părere aveți despre acest site? *

Scopul apelului dvs.?

Nu introduceți informații personale, cum ar fi numele, numărul de securitate socială sau numărul de telefon. Nu răspundem la întrebări, comentarii și reclamații care apar prin acest formular.

anulare