Principal Locuri de muncă Contabil-auditor

Nalog.nl este o echipă de profesioniști, oameni pozitivi și entuziaști cu gânduri similare.
Vorbim 14 limbi, dar principala limbă vorbită în birou este rusa. În prietenele noastre
echipa, din cauza extinderii, a aparut un post vacant de contabil-auditor

Responsabilitati:

  • Mentinerea evidenta contabila si fiscala pentru firme cu diferite tipuri de activitati, tipuri de contabilitate, externalizate.
  • Intocmirea si depunerea rapoartelor fiscale si contabile (TVA, impozit pe profit, impozit pe venit, salarii, raportari statistice) conform standardelor olandeze.
  • Asistență în revizuirea și analiza problemelor fiscale ale clienților, căutarea de soluții non-standard.
  • Consultarea clientului în probleme de contabilitate și orice alte aspecte legate de activitățile profesionale ale companiei.
  • Participarea la dezvoltarea proceselor contabile din cadrul companiei.

Cerinte:

  • Studii economice superioare.
  • Engleza este o necesitate. Olandeză – dorința de a o învăța este o necesitate.
  • Cunoașterea standardelor de contabilitate IFRS.
  • Este de dorit experiența de lucru în firme de consultanță care se ocupă de contabilitate pentru diverse companii.
  • Experiență ca auditor, capacitatea de a citi rapoartele altor persoane.
  • Disponibilitatea de a se muta pentru rezidență permanentă în Țările de Jos nu mai târziu de 6 luni.
  • Disponibilitate de a ajuta clientul.
  • Lucru in echipa.
  • Multifunctional.
  • Orientat spre rezultate.
  • O responsabilitate.
  • Atenție, diligență, abilități de comunicare.

Termeni și condiții:

  • Angajare oficială conform legislației olandeze.
  • Lucrări de birou în Nieuwegein (Utrecht), parcare gratuită pentru toți angajații.
  • Este posibil să lucrezi de la distanță în primele 6 luni, apoi să te muți în Olanda.
  • saptamana de lucru de 5 zile. Program flexibil, program de lucru neregulat.
  • 7,5 ore pe zi de lucru (în loc de 8 ore). Durata săptămânii de lucru este de 37,5 ore, cu plata a 40 de ore pe săptămână.
  • Vacanță 20 zile lucrătoare + 5 zile suplimentare.
  • Salariul se stabilește pe baza rezultatelor interviului.
  • Perioada de probă 3 luni.
  • Dezvoltarea profesională și a carierei.
  • Echipa de profesioniști vorbitori de limbă rusă - experți.
  • Birou modern la 15 minute de gara centrală din Utrecht, parcare pentru toți angajații.
  • Completarea gratuită a declarațiilor fiscale ale angajaților.
  • Plata transportului costa 200 euro pe luna.

Extras:

  • Training intern.
  • Asistență pentru relocare.
  • O echipă strânsă de profesioniști.
Vă rugăm să evaluați cu atenție cunoștințele, abilitățile și capacitățile dvs. de transport. Vă rugăm să completați formularul de pe site-ul nostru și să atașați CV-ul.

logo nalog

Ce părere aveți despre acest site? *

Scopul apelului dvs.?

Nu introduceți informații personale, cum ar fi numele, numărul de securitate socială sau numărul de telefon. Nu răspundem la întrebări, comentarii și reclamații care apar prin acest formular.

anulare