Principal Locuri de muncă Contabil principal / fiscal ...

Compania olandeză Nalog.nl caută un angajat în departamentul de contabilitate. Lucrați în biroul din Nieuwegein (Utrecht) sau de la distanță, cu posibilitatea mutării ulterioare în Olanda.

Contabil principal / Consultant fiscal

Cerinte:

– studii superioare de specialitate (contabilitate, finante, economie);

– experiență ca contabil lider, contabil șef (numai OSNO), auditor sau consultant fiscal de cel puțin 5 ani;

– cunoaștere încrezătoare a standardelor de contabilitate IFRS, se preferă certificarea ACCA;

– capacitatea de a întocmi rapoarte fiscale (impozit pe profit/TVA);

– cunoștințe lingvistice: rusă, engleză și/sau olandeză;

– responsabilitate, organizare, independență;

– abilități analitice, capacitatea de a gestiona cantități mari de informații;

– abilități de comunicare, motivație, dorință de muncă și dezvoltare;

– experienta in companii internationale de consultanta va fi avantajul dumneavoastra.

Responsabilitati:

– ținerea evidenței contabile pentru clienții cu diferite tipuri de activități, tipuri de contabilitate, limbi de comunicare;

– intocmirea si depunerea rapoartelor fiscale si contabile (TVA, impozit pe profit, impozit pe venit, salarii, raportari statistice);

– asistenta in luarea in considerare si analiza problemelor fiscale ale clientilor, in cautarea de solutii nestandardizate;

– consultarea clientilor pe probleme de contabilitate;

– participarea la dezvoltarea proceselor contabile din cadrul companiei.

Noi oferim:

– salariu pe baza rezultatelor interviului si bonusuri pe baza rezultatelor muncii; nivelul salariului va depinde de experiența de muncă, cunoștințele de limbi străine, educație;

– 7,5 ore pe zi de lucru. Săptămâna de lucru este de 37,5 ore cu salariu standard pentru 40 de ore;

– program de lucru flexibil (autoreglementarea începutului și sfârșitului zilei de muncă este permisă în limitele stabilite);

– concediu de odihna 4 saptamani lucratoare plus 5 zile suplimentare platite;

– instruire pe cheltuiala companiei;

– dezvoltarea profesională și a carierei;

– echipă de experți profesioniști vorbitori de limbă rusă;

– lucrul într-o echipă de oameni pozitivi și entuziaști cu gânduri similare.

logo nalog

Ce părere aveți despre acest site? *

Scopul apelului dvs.?

Nu introduceți informații personale, cum ar fi numele, numărul de securitate socială sau numărul de telefon. Nu răspundem la întrebări, comentarii și reclamații care apar prin acest formular.

anulare