Principal Comun Post vacant! Avocat, uite!

Post vacant! Avocat, uite!

În echipa prietenoasă a Nalog.nl, în legătură cu extinderea, a apărut un post vacant de avocat în dreptul muncii și migrației. Responsabilitati: Consilierea clientilor cu privire la...

În echipa prietenoasă a Nalog.nl, în legătură cu extinderea, a apărut un post vacant de avocat în dreptul muncii și migrației.

Responsabilitati:

  • Consilierea clienților în probleme legate de dreptul imigrației.
  • Întocmirea documentelor necesare pentru obținerea permisului de muncă, permis de ședere.
  • Sfaturi pentru dobândirea cetățeniei olandeze.
  • Asistență în pregătirea documentelor cerute de legile Olandei.
  • Depunerea documentelor și susținerea procedurii de obținere a documentelor necesare în autoritățile publice.
  • Consilierea clientilor in probleme de dreptul muncii.
  • Intocmirea contractelor de munca si a reglementarilor locale.
  • Soluţionarea conflictelor de muncă.
  • Desfășurarea procedurilor preliminare pe probleme de drept al muncii și migrației.
  • Reprezentarea clientilor in instanta.

Cerinte:

  • Cunoaștere excelentă a legislației olandeze în domeniul dreptului muncii și al migrației.
  • Experienta ca avocat in domeniul migratiei si dreptului muncii de la 2 ani.
  • Experienta in firme de consultanta va constitui un avantaj.
  • Cunoașterea limbilor: rusă (oral și scris) - excelent, olandeză - cel puțin B1. Cunoașterea limbii engleze este de dorit.
  • Sociabilitate.
  • Dorinta de a ajuta clientul.
  • Abilitatea de a planifica independent o zi de lucru și de a stabili priorități.
  • Poziție de viață activă.
  • Capacitate bună de învățare și capacitate de autoînvățare
  • Corectitudine.
  • Bunăvoință.
  • Rezistență la stres.

Termeni și condiții:

  • Angajare oficială conform legislației olandeze.
  • Lucrări de birou în Nieuwegein (Utrecht), parcare gratuită pentru toți angajații.
  • saptamana de lucru de 5 zile. Program flexibil, program de lucru neregulat.
  • 7,5 ore pe zi de lucru (în loc de 8 ore). Durata săptămânii de lucru este de 37,5 ore, cu plata a 40 de ore pe săptămână.
  • Vacanță 20 zile lucrătoare + 5 zile suplimentare.
  • Salariul se stabilește pe baza rezultatelor interviului.
  • Perioada de probă 3 luni.
  • Dezvoltarea profesională și a carierei.
  • Echipa de profesioniști vorbitori de limbă rusă - experți.
  • Birou modern la 15 minute de gara centrală din Utrecht, parcare pentru toți angajații.
  • Completarea gratuită a declarațiilor fiscale ale angajaților.

Puteți aplica pentru un loc de muncă pe site-ul nostru. - Avocat pentru dreptul muncii și migrației – Nalog.nl BV

Data publicării: 08.11.2022