Główna Praca Asystent prawny z ...

Dział prawny Nalog.nl poszukuje asystenta prawnego/współpracownika. Praca w biurze św. Nieuwegein (Utrecht) lub na odległość, z możliwością późniejszej relokacji do Holandii.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie prawnicze (może nie być holenderskie), umiejętności prawnicze;

- znajomość języków: rosyjski, angielski i / lub holenderski;

- znajomość innych języków jest zaletą;

– Twoim atutem będzie doświadczenie w specjalności (w Holandii lub w obszarze fiskalnym), jesteśmy również gotowi rozważyć odpowiednich kandydatów na to stanowisko bez doświadczenia zawodowego;

- umiejętności analityczne, umiejętność przyswajania nowych informacji;

- zdolność uczenia się, otwartość na nową wiedzę, chęć samodzielnego ich poszukiwania;

- wysoki poziom samoorganizacji i odpowiedzialności za wynik;

- motywacja i chęć do pracy i rozwoju;

- praca w trybie wielozadaniowym;

- elastyczność i chęć zbudowania systemu dla klienta.

Kluczowe zadania:

- rejestracja spółek, prawo spółek, notariusz;

- prawo umów;

- analiza aktów prawnych, przygotowanie dokumentacji, umów, opinii prawnych, konsultacji;

- weryfikacja kontrahentów, zgodność;

— praca zespołowa nad projektami działu prawnego — tematyka korporacyjna, fiskalna, migracyjna.

Oferujemy:

- wynagrodzenie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej oraz premie na podstawie wyników pracy; poziom wynagrodzeń zależy od: doświadczenia zawodowego, znajomości języków, wykształcenia;

- szkolenie na koszt firmy;

— 7,5 godziny dziennie (zamiast 8 godzin). Czas trwania tygodnia pracy wynosi 37,5 godziny (z wypłatą 40 godzin tygodniowo);

- rozwój zawodowy i kariery;

- elastyczny harmonogram pracy (dopuszcza się samoregulację początku i końca dnia pracy w ustalonych granicach);

- urlop zgodnie z prawem pracy IL - 4 płatne tygodnie pracy;

- 5 dodatkowych płatnych dni;

— rosyjskojęzyczny zespół profesjonalnych ekspertów;

- pracować w zespole pozytywnych i entuzjastycznych ludzi o podobnych poglądach;

- mówimy w 14 językach, ale głównym językiem w biurze jest język rosyjski;

- nowoczesne biuro 15 minut od głównego dworca w Utrechcie, parking dla wszystkich pracowników;

- bezpłatne wypełnianie zeznań podatkowych dla pracowników;

- współpracownicy, do których obowiązków należy komunikacja z klientami, mają działający telefon komórkowy;

- opłacenie kosztów transportu.

logo nalog

Co myślisz o tej witrynie? *

Cel twojego odwołania?

Nie wprowadzaj żadnych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego czy numer telefonu. Nie odpowiadamy na pytania, uwagi i skargi, które przychodzą za pośrednictwem tego formularza.

anulowanie