Główna Praca Kierownik sprzedaży

Dział obsługi klienta Nalog.nl poszukuje managera sprzedaży w dziale B2B. Praca biurowa w Nieuwegein (Utrecht).

Nasze oczekiwania:

  • edukacja w zakresie zarządzania, ekonomii, finansów lub komunikacji;
  • znajomość języków: rosyjski, angielski i / lub holenderski;
  • znajomość innych języków jest zaletą;
  • doświadczenie zawodowe w odpowiedniej specjalności (sprzedaż, prawo lub księgowość) będzie dla Ciebie dodatkowym atutem, jesteśmy również gotowi do rozważenia odpowiednich kandydatów na to stanowisko bez doświadczenia zawodowego;
  • umiejętności komunikacyjne i marketingowe;
  • aktywność
  • odpowiedzialność;
  • zrozumieć ból klienta;
  • orientacja na wynik;
  • myślenie komercyjne i kreatywne;
  • szybka nauka, otwartość na nową wiedzę, chęć samodzielnego ich poszukiwania;
  • konsekwencja i samoorganizacja;
  • motywacja i chęć do pracy i rozwoju;
  • pracować w trybie wielozadaniowym;
  • elastyczność i chęć zbudowania systemu dla klienta.

Kluczowe zadania:

  • budowanie cyklu pracy z potencjalnymi klientami;
  • wstępna komunikacja z potencjalnymi i nowymi klientami, przyjmowanie zamówień;
  • wstępne doradztwo w zakresie usług firmy oraz podstaw biznesu i prawa;
  • prezentacja i sprzedaż usług;
  • tworzenie ofert handlowych, podpisywanie umów, zatrudnianie nowych klientów;
  • bieżąca obsługa i obsługa zamówień klientów, praca w systemie CRM;
  • współpraca z działem księgowym i prawnym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej i premie na podstawie wyników pracy; poziom wynagrodzenia uzależniony jest od: doświadczenia zawodowego, znajomości języków, wykształcenia;
  • szkolenie na koszt firmy;
  • 7,5-godzinny dzień pracy (zamiast 8 godzin). Tydzień roboczy trwa 37,5 godziny, płatne 40 godzin tygodniowo;
  • rozwój zawodowy i zawodowy;
  • elastyczny harmonogram pracy (dopuszcza się samoregulację początku i końca dnia pracy w ustalonych granicach);
  • urlop zgodnie z prawem pracy IL - 4 płatne tygodnie pracy;
  • 5 dodatkowych płatnych dni;
  • Rosyjskojęzyczny zespół profesjonalistów - ekspertów;
  • praca zespołowa pozytywnych i entuzjastycznych ludzi o podobnych poglądach;
  • mówimy w 14 językach, ale głównym językiem w biurze jest rosyjski;
  • nowoczesne biuro 15 minut od głównego dworca w Utrechcie, parking dla wszystkich pracowników;
  • bezpłatne wypełnianie zeznań podatkowych dla pracowników;
  • współpracownicy odpowiedzialni za komunikację z klientami mają działający telefon komórkowy;
  • opłata za transport kosztuje 200 euro miesięcznie.

Szanowni kandydaci, poniżej znajduje się formularz z pytaniami, które prosimy o wypełnienie. Twoje dane osobowe, takie jak stan cywilny, obecność i liczba dzieci, pomogą nam w planowaniu przyszłych wakacji, a także w planowaniu relokacji pracowników.

Informacje o ostatnich miejscach pracy można pozostawić puste, załączając aktualne CV.

Zapraszam do wypełniania pól uwag, czytamy je.

Powodzenia!

logo nalog

Co myślisz o tej witrynie? *

Cel twojego odwołania?

Nie wprowadzaj żadnych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego czy numer telefonu. Nie odpowiadamy na pytania, uwagi i skargi, które przychodzą za pośrednictwem tego formularza.

anulowanie