Główna Praca Główny Księgowy / Podatki...

Holenderska firma Nalog.nl poszukuje pracownika do działu księgowości. Praca w biurze w Nieuwegein (Utrecht) lub zdalnie, z możliwością późniejszej relokacji do Holandii.

Główny Księgowy / Doradca Podatkowy

wymagania:

– wykształcenie wyższe specjalistyczne (rachunkowość, finanse, ekonomia);

– doświadczenie na stanowisku wiodącego księgowego, głównego księgowego (tylko OSNO), audytora lub doradcy podatkowego co najmniej 5 lat;

– pewna znajomość standardów rachunkowości MSSF, mile widziany certyfikat ACCA;

– umiejętność sporządzania raportów podatkowych (podatek dochodowy od osób prawnych/VAT);

– znajomość języka: rosyjski, angielski i/lub niderlandzki;

– odpowiedzialność, organizacja, niezależność;

– zdolności analityczne, umiejętność zarządzania dużą ilością informacji;

– komunikatywność, motywacja, chęć pracy i rozwoju;

– doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych będzie Twoim atutem.

obowiązki:

– prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów o różnym rodzaju działalności, rodzajach rachunkowości, językach komunikacji;

– sporządzanie i składanie raportów podatkowo-księgowych (VAT, podatek dochodowy, podatek dochodowy, wynagrodzenia, sprawozdawczość statystyczna);

– pomoc w rozważaniu i analizie problemów podatkowych klientów, poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań;

– doradztwo klientom w kwestiach księgowych;

– udział w rozwoju procesów księgowych w firmie.

Oferujemy:

– wynagrodzenie zależne od wyników rozmowy kwalifikacyjnej oraz premie uzależnione od wyników pracy; poziom wynagrodzenia będzie uzależniony od doświadczenia zawodowego, znajomości języków, wykształcenia;

– 7,5-godzinny dzień pracy. Tydzień pracy wynosi 37,5 godziny przy standardowym wynagrodzeniu za 40 godzin;

– elastyczny grafik pracy (dopuszczalna jest samoregulacja rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy w ustalonych granicach);

– urlop 4 tygodnie robocze plus 5 dodatkowych płatnych dni;

– szkolenia na koszt firmy;

– rozwój zawodowy i kariera;

– rosyjskojęzyczny zespół profesjonalnych ekspertów;

– pracę w zespole pozytywnie nastawionych i pełnych entuzjazmu ludzi o podobnych poglądach.

logo nalog

Co myślisz o tej witrynie? *

Cel twojego odwołania?

Nie wprowadzaj żadnych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego czy numer telefonu. Nie odpowiadamy na pytania, uwagi i skargi, które przychodzą za pośrednictwem tego formularza.

anulowanie