Galvenā Darbs Sekretārs/administratīvais...

Nalog.nl ir profesionāļu, pozitīvu un entuziasma pilnu domubiedru komanda. Mēs runājam 14 valodās, bet galvenā sarunvaloda birojā ir krievu valoda. Mūsu draudzīgajā kolektīvā saistībā ar paplašināšanos ir radusies vakance: sekretāre/administratīvā darbiniece.

Pienākumi:

  • Ienākošo zvanu saņemšana un izplatīšana.
  • Apmeklētāju tikšanās.
  • Ienākošo vēstuļu un korespondences apstrāde.
  • Lietišķā sarakste.
  • Pirmā saskarsme ar jauniem potenciālajiem klientiem.
  • Darbs pasta programmā gmail, tai skaitā uzdevumu iestatīšanas, etiķešu un filtru izvietošanas, termiņu noteikšanas funkciju izmantošana.
  • Ievads tikšanās kalendārā.
  • Konsultāciju kalendāra uzturēšana un konsultācijas privātpersonām.
  • Vadītāja rīkojumu izpilde.

Prasības:

  • Pieredze sekretāra amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Pieredze lietišķajā sarakstē, oficiālās uzziņām.
  • Valodu zināšanas: krievu (mutiski un rakstiski) - teicami, holandiešu - vismaz B1. Vēlamas angļu valodas zināšanas.
  • Prasme darbā ar e-pasta programmām (gmail) un prasme darbam ar tām izmantot papildu funkcijas (uzdevumu iestatīšana, etiķešu un filtru iestatīšana, termiņu iestatīšana u.c.).
  • Spēja patstāvīgi plānot un noteikt prioritātes.
  • Spēja strādāt CRM programmās, vai vēlme ātri mācīties.
  • Aktīva dzīves pozīcija.
  • Labas mācīšanās spējas un pašmācības pareizības spējas.
  • Labā griba.
  • Stresa tolerance.

Noteikumi un nosacījumi:

  • Oficiālā nodarbinātība saskaņā ar Nīderlandes tiesību aktiem.
  • Biroja darbs Nieuwegein (Utrehta).
  • 5 dienu darba nedēļa. Elastīgs grafiks, neregulārs darba laiks.
  • 7,5 stundu darba diena (8 stundu vietā). Darba nedēļa 37,5 stundas, apmaksāta 40 stundas nedēļā
  • Atvaļinājums 20 darba dienas + 5 papildu dienas.
  • Alga tiek noteikta, pamatojoties uz intervijas rezultātiem.
  • Izmēģinājuma laiks 3 mēneši.
  • Profesionālā un karjeras attīstība.
  • Krievvalodīgo profesionāļu komanda - eksperti.
  • Mūsdienīgs birojs 15 minūšu attālumā no Utrehtas centrālās stacijas, autostāvvieta visiem darbiniekiem.
  • Darbinieku nodokļu deklarāciju aizpildīšana bez maksas.
  • Transporta izmaksu apmaksa.
Lūdzam rūpīgi izvērtēt savas zināšanas, prasmes un transporta iespējas.Lūdzu aizpildiet veidlapu mūsu mājaslapā un pievienojiet CV.

logo nalog

Ko jūs domājat par šo vietni? *

Jūsu apelācijas mērķis?

Neievadiet nekādu personisko informāciju, piemēram, vārdu, sociālās apdrošināšanas numuru vai tālruņa numuru. Mēs neatbildam uz jautājumiem, komentāriem un sūdzībām, kas rodas, izmantojot šo veidlapu.

Atcelšana