Galvenā Darbs Galvenais grāmatvedis / nodoklis ...

Nīderlandes uzņēmums Nalog.nl meklē darbinieku grāmatvedības nodaļā. Strādājiet birojā Nieuwegein (Utrecht) vai attālināti, ar iespēju vēlāk pārcelties uz Nīderlandi.

Vadošais grāmatvedis / nodokļu konsultants

Prasības:

– augstākā specializētā izglītība (grāmatvedība, finanses, ekonomika);

– pieredze vadošā grāmatveža, galvenā grāmatveža (tikai OSNO), revidenta vai nodokļu konsultanta amatā vismaz 5 gadi;

– pārliecinošas zināšanas par SFPS grāmatvedības standartiem, vēlama ACCA sertifikācija;

– spēja sagatavot nodokļu atskaites (uzņēmumu ienākuma nodoklis/PVN);

– valodas zināšanas: krievu, angļu un/vai holandiešu;

– atbildība, organizētība, neatkarība;

– analītiskās prasmes, spēja pārvaldīt lielu informācijas apjomu;

– komunikācijas prasmes, motivācija, vēlme strādāt un attīstīties;

– pieredze starptautiskos konsultāciju uzņēmumos tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

– grāmatvedības uzskaites kārtošana klientiem ar dažādiem darbības veidiem, grāmatvedības veidiem, saziņas valodām;

– nodokļu un grāmatvedības atskaišu sagatavošana un iesniegšana (PVN, peļņas nodoklis, ienākuma nodoklis, darba samaksa, statistiskā atskaite);

– palīdzība klientu nodokļu problēmu izskatīšanā un analīzē, nestandarta risinājumu meklēšanā;

– klientu konsultēšana grāmatvedības jautājumos;

– līdzdalība grāmatvedības procesu attīstībā uzņēmuma iekšienē.

Mēs piedāvājam:

– atalgojumu pēc pārrunas rezultātiem un piemaksas pēc darba rezultātiem; algas līmenis būs atkarīgs no darba pieredzes, valodu zināšanām, izglītības;

– 7,5 stundu darba diena. Darba nedēļa ir 37,5 stundas ar standarta samaksu par 40 stundām;

– elastīgs darba grafiks (darba dienas sākuma un beigu pašregulācija noteiktajās robežās);

– atvaļinājums 4 darba nedēļas plus 5 papildus apmaksātas dienas;

– apmācības par uzņēmuma līdzekļiem;

– profesionālā un karjeras izaugsme;

– krieviski runājošu profesionālu ekspertu komanda;

– darbu pozitīvu un entuziasmu domubiedru komandā.

logo nalog

Ko jūs domājat par šo vietni? *

Jūsu apelācijas mērķis?

Neievadiet nekādu personisko informāciju, piemēram, vārdu, sociālās apdrošināšanas numuru vai tālruņa numuru. Mēs neatbildam uz jautājumiem, komentāriem un sūdzībām, kas rodas, izmantojot šo veidlapu.

Atcelšana