Főoldal Állás Jogi asszisztens ...

A Nalog.nl Jogi Osztálya jogi asszisztenst/társat keres. Munka a Szent irodában Nieuwegein (Utrecht) vagy távolról, későbbi áthelyezés lehetőségével Hollandiába.

Elvárásaink:

- jogi oktatás (lehet, hogy nem holland), jogi műveltség;

- nyelvtudás: orosz, angol és / vagy holland;

- más nyelvek ismerete előny;

– a szakterületen szerzett tapasztalat (NL-ben vagy fiskális területen) előnyt jelent, munkatapasztalat nélkül is készek vagyunk erre a pozícióra megfelelő jelölteket mérlegelni;

- elemző készség, új információk befogadásának képessége;

- tanulási képesség, nyitottság az új ismeretek iránt, hajlandó önmaguk után kutatni;

- magas szintű önszerveződés és felelősség az eredményért;

- motiváció és vágy dolgozni és fejlődni;

- munka többfeladatos módban;

- rugalmasság és hajlandóság a rendszer kiépítésére az ügyfél számára.

Főbb feladatok:

- cégbejegyzés, társasági jog, közjegyző;

- szerződési jog;

- a jogszabályok elemzése, dokumentumok, szerződések elkészítése, jogi vélemények, konzultációk;

- a partnerek ellenőrzése, megfelelés;

– csapatmunka a jogi osztály projektjein – vállalati, fiskális, migrációs témák.

Amit kínálunk:

- az interjú eredménye alapján fizetett fizetés és a munkavégzés eredménye alapján jutalmak; a bérek szintje függ: munkatapasztalattól, nyelvtudástól, végzettségtől;

- képzés a vállalat költségén;

— 7,5 órás munkanap (8 óra helyett). A heti munkaidő 37,5 óra (heti 40 óra fizetéssel);

- szakmai és karrier növekedés;

- rugalmas munkarend (a munkanap kezdetének és végének önszabályozása megengedett a megállapított határokon belül);

- szabadság az IL munkaügyi jogszabályainak megfelelően - 4 fizetett munkahét;

- további 5 fizetett nap;

— oroszul beszélő szakértői csoport;

- pozitív és lelkes hasonló gondolkodású emberek csapatában dolgozni;

- 14 nyelven beszélünk, de az irodában a fő beszélt nyelv az orosz;

- modern iroda 15 percre Utrecht központi pályaudvarától, parkolás minden alkalmazott számára;

- az adóbevallások ingyenes kitöltése a munkavállalók számára;

- a munkatársaknak, akiknek feladatai közé tartozik az ügyfelekkel való kommunikáció, működő mobiltelefont kapnak;

- szállítási költségek megfizetése.

logo nalog

Mit gondol erről az oldalról? *

A fellebbezés célja?

Ne adjon meg személyes adatokat, például nevet, társadalombiztosítási számot vagy telefonszámot. Nem válaszolunk az ezen az űrlapon keresztül érkező kérdésekre, észrevételekre és panaszokra.

Törlés