Főoldal Állás Értékesítési vezető

A Nalog.nl ügyfélszolgálati részlege értékesítési vezetőt keres B2B részlegre. Irodai munka Nieuwegeinben (Utrecht).

Elvárásaink:

  • menedzsment, gazdasági, pénzügyi vagy kommunikációs oktatás;
  • nyelvtudás: orosz, angol és / vagy holland;
  • más nyelvek ismerete előny;
  • egy adott szakterületen szerzett munkatapasztalat (értékesítési, jogi vagy számviteli tapasztalat) az Ön előnye lesz; készek vagyunk munkatársak nélkül is megvizsgálni az erre a pozícióra alkalmas jelentkezőket;
  • kommunikációs és marketing készségek;
  • Activity;
  • felelősséget;
  • megérteni az ügyfél fájdalmát;
  • eredményorientáció;
  • kereskedelmi és kreatív gondolkodás;
  • gyors tanulás, nyitottság az új ismeretek iránt, hajlandó önmaguk után kutatni;
  • következetesség és önszerveződés;
  • motiváció és vágy dolgozni és fejlődni;
  • munka többfeladatos módban;
  • rugalmasság és hajlandóság a rendszer kiépítésére az ügyfél számára.

Főbb feladatok:

  • munkaciklus kiépítése a potenciális ügyfelekkel;
  • kezdeti kommunikáció a potenciális és új ügyfelekkel, megrendelések felvétele;
  • bevezető tanácsadás a vállalat szolgáltatásaira, valamint az üzleti és jogszabályi alapokra vonatkozóan;
  • szolgáltatások bemutatása és értékesítése;
  • kereskedelmi ajánlatok kialakítása, szerződések aláírása, új ügyfelek felvétele;
  • folyamatos ügyfél-megrendelések támogatása és feldolgozása, munka a CRM rendszerben;
  • kölcsönhatás a számviteli és jogi osztállyal.

Amit kínálunk:

  • az interjú eredményei alapján fizetett fizetés és a munka eredményei alapján járó jutalmak; a bérek szintje függ: munkatapasztalat, nyelvtudás, végzettség;
  • képzés a vállalat költségén;
  • 7,5 órás munkanap (8 óra helyett). A munkahét időtartama 37,5 óra, fizetése heti 40 óra;
  • szakmai és karrierfejlesztés;
  • rugalmas munkarend (a munkanap kezdetének és végének önszabályozása megengedett a megállapított határokon belül);
  • szabadság az IL munkajogszabályainak megfelelően - 4 fizetett munkahét;
  • 5 további fizetett nap;
  • Oroszul beszélő szakemberekből álló csapat - szakértők;
  • pozitív és lelkes hasonló gondolkodású emberek csapatmunkája;
  • 14 nyelvet beszélünk, de az irodában a fő beszélt nyelv az orosz;
  • modern iroda 15 percre Utrecht központi pályaudvarától, parkolás minden alkalmazott számára;
  • az adóbevallások ingyenes kitöltése a munkavállalók számára;
  • az ügyfelekkel való kommunikációért felelős kollégák működő mobiltelefont kapnak;
  • a szállítás fizetése havi 200 euróba kerül.

Kedves jelöltek! Az alábbiakban egy űrlap található kérdésekkel, amelyeket kérünk Öntől. Személyes adatai, például a családi állapot, a gyermekek jelenléte és száma, segítenek nekünk a jövőbeni vakációk tervezésében, valamint az alkalmazottak átköltözésének tervezésében.

Az utolsó munkahelyekre vonatkozó információk üresen hagyhatók, ha csatol egy naprakész önéletrajzot.

Nyugodtan töltse ki a jegyzet mezőket, elolvassuk őket.

Sok szerencsét!

logo nalog

Mit gondol erről az oldalról? *

A fellebbezés célja?

Ne adjon meg személyes adatokat, például nevet, társadalombiztosítási számot vagy telefonszámot. Nem válaszolunk az ezen az űrlapon keresztül érkező kérdésekre, észrevételekre és panaszokra.

Törlés