Főoldal Állás Fullstack fejlesztő (PH ...

A Nalog.nl egy profi csapat, pozitív és lelkes hasonló gondolkodású emberek. 14 nyelven beszélünk, de a fő beszélt nyelv az irodában az orosz. Barátságos csapatunkban megüresedett a bővítéssel kapcsolatban: Fullstack fejlesztő (PHP, JS)

feladatai:

  • Programozás PHP 7.2+ verzióval
  • Szerver beállítása és adminisztrációja (NGINX, Apache stb.).
  • Részvétel a meglévő termékek fejlesztésében és újak fejlesztésében.
  • A rendszer architektúrájának felépítése és fejlesztése.

követelmények:

  • PHP 7.2+ erős ismerete
  • JS natív, jQuery (előny).
  • 1,5 év kereskedelmi projektek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni vállalati projekteken.
  • Projektek front-end és back-end részeinek fejlesztése.
  • HTML, CSS, Bootstrap (előny).
  • SQL
  • WordPress CMS
  • Laravel
  • API (több tömb) (Megaplan CRM API-ban szerzett tapasztalat előny).
  • GIT
  • OOP fogalmak.
  • Linuxban szerzett tapasztalat kívánatos.
  • Webszerver beállításában és adminisztrálásában szerzett tapasztalat (NGINX, Apache stb.).

Általános üzleti feltételek:

  • Távmunka, későbbi áttelepítés lehetőségével Hollandiába.
  • Hivatalos foglalkoztatás a holland jog szerint.
  • 5 napos munkahét. Rugalmas beosztás, rendszertelen munkaidő.
  • 7,5 órás munkanap (8 óra helyett). A heti munkaidő 37,5 óra, heti 40 óra fizetéssel.
  • Nyaralás 20 munkanap + 5 további nap.
  • A fizetés meghatározása az interjú eredménye alapján történik.
  • Próbaidő 3 hónap.
  • Modern iroda 15 percre Utrecht központi pályaudvarától, parkoló minden alkalmazott számára.
  • Dolgozói adóbevallások kitöltése ingyenes.
  • Szakmai és karrierfejlesztés.
  • Oroszul beszélő szakemberek csapata - szakértők.
Kedves pályázók! Az alábbi űrlap kitöltésével kérünk benneteket kérdéseket. Személyes adatai, mint a családi állapot, jelenlét, gyermekszám, segítséget nyújtanak a jövőbeli szabadságok megtervezésében, valamint a dolgozók költöztetésének megtervezésében A legutóbbi állásokra vonatkozó adatok kihagyhatók, ha csatolja a naprakész önéletrajzot.

Nyugodtan töltse ki a jegyzet mezőket, elolvassuk őket.

Sok szerencsét!

logo nalog

Mit gondol erről az oldalról? *

A fellebbezés célja?

Ne adjon meg személyes adatokat, például nevet, társadalombiztosítási számot vagy telefonszámot. Nem válaszolunk az ezen az űrlapon keresztül érkező kérdésekre, észrevételekre és panaszokra.

Törlés