Főoldal Állás Könyvelő-könyvvizsgáló

A Nalog.nl egy profi csapat, pozitív és lelkes hasonló gondolkodású emberek.
14 nyelven beszélünk, de a fő beszélt nyelv az irodában az orosz. A mi barátságunkban
csapat, bővülés miatt megüresedett könyvelő-könyvvizsgálói állás

feladatai:

  • Különböző típusú tevékenységet folytató cégek könyvelése, adóelszámolása, könyvelési típusai, kiszervezett.
  • Adó- és számviteli beszámolók (ÁFA, jövedelemadó, jövedelemadó, bérek, statisztikai adatszolgáltatás) elkészítése és benyújtása a holland szabványok szerint.
  • Segítségnyújtás az ügyfelek adózási problémáinak mérlegelésében, elemzésében, nem szabványos megoldások keresésében.
  • Tanácsadás az ügyfélnek számviteli és a cég szakmai tevékenységével kapcsolatos egyéb kérdésekben.
  • Részvétel a cégen belüli számviteli folyamatok fejlesztésében.

követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Az angol kötelező. holland – mindenképpen legyen hajlandó megtanulni.
  • IFRS számviteli standardok ismerete.
  • Kívánatos a különböző cégek könyvelését vezető tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat.
  • Könyvvizsgálói tapasztalat, mások jelentéseinek elolvasása.
  • Hajlandóság legkésőbb 6 hónapon belül Hollandiába költözni állandó tartózkodás céljából.
  • Hajlandóság segíteni az ügyfélnek.
  • Csapatmunka.
  • Többfeladatos.
  • Eredményorientáció.
  • Felelősség.
  • Figyelem, szorgalom, kommunikációs készség.

Általános üzleti feltételek:

  • Hivatalos foglalkoztatás a holland jog szerint.
  • Irodai munka Nieuwegeinben (Utrecht), ingyenes parkolás minden alkalmazottnak.
  • Lehetőség van távmunkára az első 6 hónapban, majd költözni Hollandiába.
  • 5 napos munkahét. Rugalmas beosztás, rendszertelen munkaidő.
  • 7,5 órás munkanap (8 óra helyett). A heti munkaidő 37,5 óra, heti 40 óra fizetéssel.
  • Nyaralás 20 munkanap + 5 további nap.
  • A fizetés meghatározása az interjú eredménye alapján történik.
  • Próbaidő 3 hónap.
  • Szakmai és karrierfejlesztés.
  • Oroszul beszélő szakemberek csapata - szakértők.
  • Modern iroda 15 percre Utrecht központi pályaudvarától, parkoló minden alkalmazott számára.
  • Dolgozói adóbevallások kitöltése ingyenes.
  • Szállítási költség fizetése 200 euró havonta.

Ezen kívül:

  • A képzés belső.
  • Segítség a költözésben.
  • Összetartó profi csapat.
Kérjük, gondosan értékelje tudását, készségeit és közlekedési lehetőségeit Kérjük, töltse ki a weboldalunkon található űrlapot és csatolja önéletrajzát.

logo nalog

Mit gondol erről az oldalról? *

A fellebbezés célja?

Ne adjon meg személyes adatokat, például nevet, társadalombiztosítási számot vagy telefonszámot. Nem válaszolunk az ezen az űrlapon keresztül érkező kérdésekre, észrevételekre és panaszokra.

Törlés