Főoldal Közös Üresedés! Ügyvéd úr, nézze!

Üresedés! Ügyvéd úr, nézze!

A bővítéshez kapcsolódóan a Nalog.nl baráti csapatában megjelent egy munka- és migrációs jogi ügyvédi állás. Feladatok: Ügyfeleink tanácsadása...

A bővítéshez kapcsolódóan a Nalog.nl baráti csapatában megjelent egy munka- és migrációs jogi ügyvédi állás.

feladatai:

  • Ügyfeleink tanácsadása bevándorlási jogi kérdésekben.
  • Munkavállalási engedély, tartózkodási engedély megszerzéséhez szükséges dokumentumok elkészítése.
  • Tanácsadás a holland állampolgárság megszerzéséhez.
  • Segítségnyújtás a holland törvények által előírt dokumentumok elkészítésében.
  • Iratok benyújtása és a szükséges dokumentumok beszerzésére irányuló eljárás alátámasztása a hatóságoknál.
  • Ügyfelek tanácsadása munkajogi kérdésekben.
  • Munkaszerződések, helyi szabályzatok elkészítése.
  • Munkaügyi viták megoldása.
  • Tárgyalást megelőző eljárások lefolytatása munkajogi és migrációs jogi kérdésekben.
  • Ügyfelek képviselete a bíróságon.

követelmények:

  • A holland jogszabályok kiváló ismerete a munkajog és a migrációs jog területén.
  • Jogászként szerzett tapasztalat migrációs és munkajogi területen 2 évtől.
  • Tanácsadó cégeknél szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Nyelvtudás: orosz (szóban és írásban) - kiváló, holland - legalább B1. Angol nyelvtudás kívánatos.
  • Szociabilitás.
  • Vágy, hogy segítsen az ügyfélnek.
  • Képesség önállóan megtervezni egy munkanapot és rangsorolni.
  • Aktív élethelyzet.
  • Jó tanulási képesség és önálló tanulási képesség
  • korrektség.
  • Jóakarat.
  • Stressztűrés.

Általános üzleti feltételek:

  • Hivatalos foglalkoztatás a holland jog szerint.
  • Irodai munka Nieuwegeinben (Utrecht), ingyenes parkolás minden alkalmazottnak.
  • 5 napos munkahét. Rugalmas beosztás, rendszertelen munkaidő.
  • 7,5 órás munkanap (8 óra helyett). A heti munkaidő 37,5 óra, heti 40 óra fizetéssel.
  • Nyaralás 20 munkanap + 5 további nap.
  • A fizetés meghatározása az interjú eredménye alapján történik.
  • Próbaidő 3 hónap.
  • Szakmai és karrierfejlesztés.
  • Oroszul beszélő szakemberek csapata - szakértők.
  • Modern iroda 15 percre Utrecht központi pályaudvarától, parkoló minden alkalmazott számára.
  • Dolgozói adóbevallások kitöltése ingyenes.

Jelentkezhet állásra honlapunkon. - Munkaügyi és migrációs jog ügyvéd – Nalog.nl BV

Megjelenés dátuma: 08.11.2022
Címkék:

Feliratkozás a hírlevélre

Kérjen konzultációt

Tanácsadunk holland üzleti és adózási kérdésekben, valamint magánügyekben

Több>
logo nalog

Mit gondol erről az oldalról? *

A fellebbezés célja?

Ne adjon meg személyes adatokat, például nevet, társadalombiztosítási számot vagy telefonszámot. Nem válaszolunk az ezen az űrlapon keresztül érkező kérdésekre, észrevételekre és panaszokra.

Törlés