Основен Работа Секретар/административен...

Nalog.nl е екип от професионалисти, позитивни и ентусиазирани съмишленици. Говорим 14 езика, но основният говорим език в офиса е руският. В нашия приятелски екип, във връзка с разширяването, се появи свободно място: секретар/административен работник.

Отговорности:

  • Приемане и разпределяне на входящи повиквания.
  • Среща с посетители.
  • Обработка на входящи писма и кореспонденция.
  • Делова кореспонденция.
  • Първи контакт с нови потенциални клиенти.
  • Работа в пощенската програма gmail, включително използването на функциите за задаване на задачи, поставяне на етикети и филтри, задаване на срокове.
  • Въведение в календара за срещи.
  • Поддържане на календар на консултации и консултации за физически лица.
  • Изпълнение на заповеди на ръководителя.

Изисквания:

  • Опит като секретар би бил предимство.
  • Опит в бизнес кореспонденция, официални запитвания.
  • Владеене на езици: руски (устен и писмен) - отлично, холандски - минимум B1. Желателно е владеене на английски език.
  • Умение за работа с имейл програми (gmail) и възможност за използване на разширени функции за работа с тях (задаване на задачи, задаване на етикети и филтри, задаване на срокове и др.).
  • Способност за самостоятелно планиране и определяне на приоритети.
  • Способност за работа в CRM програми или желание за бързо учене.
  • Активна житейска позиция.
  • Добра способност за учене и способност за коректност на самообучение.
  • добра воля.
  • Устойчивост на стрес.

Правила и условия:

  • Официална работа по холандското законодателство.
  • Офис работа в Nieuwegein (Утрехт).
  • 5 дневна работна седмица. Гъвкав график, нередовно работно време.
  • 7,5 часа работен ден (вместо 8 часа). Работна седмица 37,5 часа, платени 40 часа седмично
  • Отпуск 20 работни дни +5 допълнителни дни.
  • Заплатата се определя въз основа на резултатите от интервюто.
  • Пробен период 3 месеца.
  • Професионално и кариерно развитие.
  • Рускоезичен екип от професионалисти - експерти.
  • Модерен офис на 15 минути от централната гара на Утрехт, паркинг за всички служители.
  • Попълване на данъчни декларации на служителите безплатно.
  • Заплащане на транспортни разходи.
Моля, преценете внимателно вашите знания, умения и транспортни възможности.Моля, попълнете формата на нашия уебсайт и прикачете автобиографията си.

logo nalog

Какво мислите за този сайт? *

Целта на вашата жалба?

Не въвеждайте никаква лична информация като име, номер на социално осигуряване или телефонен номер. Ние не отговаряме на въпроси, коментари и оплаквания, които идват чрез този формуляр.

Анулиране