Основен Работа Fullstack разработчик (PH ...

Nalog.nl е екип от професионалисти, позитивни и ентусиазирани съмишленици. Говорим 14 езика, но основният говорим език в офиса е руският. Във връзка с разширяването в нашия приятелски екип се появи свободно място: Fullstack разработчик (PHP, JS)

Отговорности:

  • Програмиране с PHP 7.2+
  • Настройка и администриране на сървъра (NGINX, Apache и др.).
  • Участие в разработването на съществуващи продукти и разработването на нови.
  • Изграждане и подобряване на архитектурата на системата.

Изисквания:

  • Силно познаване на PHP 7.2+
  • JS роден, jQuery (е предимство).
  • 1,5 години опит в разработването на търговски проекти.
  • Умение за самостоятелна и екипна работа по фирмени проекти.
  • Разработване на front-end и back-end части на проекти.
  • HTML, CSS, Bootstrap (е предимство).
  • SQL
  • WordPress CMS
  • Laravel
  • API (няколко масива) (опит с Megaplan CRM API е предимство).
  • GIT
  • ООП концепции.
  • Желателен е опит с Linux.
  • Опит в настройката и администрирането на уеб сървър (NGINX, Apache и др.).

Правила и условия:

  • Дистанционна работа, с възможност за последващо преместване в Холандия.
  • Официална работа по холандското законодателство.
  • 5 дневна работна седмица. Гъвкав график, нередовно работно време.
  • 7,5 часа работен ден (вместо 8 часа). Продължителността на работната седмица е 37,5 часа, със заплащане 40 часа седмично.
  • Отпуск 20 работни дни +5 допълнителни дни.
  • Заплатата се определя въз основа на резултатите от интервюто.
  • Пробен период 3 месеца.
  • Модерен офис на 15 минути от централната гара на Утрехт, паркинг за всички служители.
  • Попълване на данъчни декларации на служителите безплатно.
  • Професионално и кариерно развитие.
  • Рускоезичен екип от професионалисти - експерти.
Уважаеми кандидати, по-долу е формуляр с въпроси, които ви молим да попълните. Вашите лични данни, като семейно положение, наличие и брой деца, ще ни помогнат да планираме бъдещи ваканции, както и планиране на преместване на служители.Данните за скорошни работни места могат да бъдат пропуснати, ако приложите актуална автобиография.

Чувствайте се свободни да попълвате полетата за бележки, ние ги четем.

На добър час!

logo nalog

Какво мислите за този сайт? *

Целта на вашата жалба?

Не въвеждайте никаква лична информация като име, номер на социално осигуряване или телефонен номер. Ние не отговаряме на въпроси, коментари и оплаквания, които идват чрез този формуляр.

Анулиране