Основен Работа Счетоводител-одитор

Nalog.nl е екип от професионалисти, позитивни и ентусиазирани съмишленици.
Говорим 14 езика, но основният говорим език в офиса е руският. В нашия приятелски
екип, поради разрастване се появи свободно място за счетоводител-одитор

Отговорности:

  • Счетоводно и данъчно счетоводство на фирми с различни видове дейности, видове счетоводство, изнесени.
  • Изготвяне и подаване на данъчни и счетоводни отчети (ДДС, данък върху дохода, данък върху доходите, заплати, статистическа отчетност) по стандартите на Холандия.
  • Съдействие при разглеждане и анализ на данъчни проблеми на клиенти, търсене на нестандартни решения.
  • Консултиране на клиента по счетоводни и всякакви други въпроси, свързани с професионалната дейност на фирмата.
  • Участие в разработването на счетоводни процеси във фирмата.

Изисквания:

  • Висше икономическо образование.
  • Английският е задължителен. Холандски - бъдете сигурни, че сте готови да го научите.
  • Познаване на счетоводните стандарти по МСФО.
  • Желателен е опит в консултантски фирми, които управляват счетоводството на различни компании.
  • Опит като одитор, способност за четене на чужди доклади.
  • Желание да се преместите в Холандия за постоянно пребиваване не по-късно от 6 месеца.
  • Желание да се помогне на клиента.
  • Съвместна дейност.
  • Многозадачност.
  • Ориентация към резултата.
  • Отговорност.
  • Внимание, старание, комуникативни умения.

Правила и условия:

  • Официална работа по холандското законодателство.
  • Офис работа в Nieuwegein (Утрехт), безплатен паркинг за всички служители.
  • Възможно е да работите дистанционно през първите 6 месеца, след което да се преместите в Холандия.
  • 5 дневна работна седмица. Гъвкав график, нередовно работно време.
  • 7,5 часа работен ден (вместо 8 часа). Продължителността на работната седмица е 37,5 часа, със заплащане 40 часа седмично.
  • Отпуск 20 работни дни +5 допълнителни дни.
  • Заплатата се определя въз основа на резултатите от интервюто.
  • Пробен период 3 месеца.
  • Професионално и кариерно развитие.
  • Рускоезичен екип от професионалисти - експерти.
  • Модерен офис на 15 минути от централната гара на Утрехт, паркинг за всички служители.
  • Попълване на данъчни декларации на служителите безплатно.
  • Заплащане на транспортните разходи 200 евро на месец.

В допълнение:

  • Обучението е вътрешно.
  • Помощ при преместване.
  • Сплотен екип от професионалисти.
Моля, преценете внимателно вашите знания, умения и транспортни възможности.Моля, попълнете формата на нашия уебсайт и прикачете автобиографията си.

logo nalog

Какво мислите за този сайт? *

Целта на вашата жалба?

Не въвеждайте никаква лична информация като име, номер на социално осигуряване или телефонен номер. Ние не отговаряме на въпроси, коментари и оплаквания, които идват чрез този формуляр.

Анулиране