Основен Работа Водещ счетоводител / данъчен ...

Холандската компания Nalog.nl търси служител в счетоводния отдел. Работете в офиса в Nieuwegein (Утрехт) или дистанционно, с възможност за последващо преместване в Холандия.

Водещ счетоводител / данъчен консултант

Изисквания:

– висше специализирано образование (счетоводство, финанси, икономика);

– опит като водещ счетоводител, главен счетоводител (само за OSNO), одитор или данъчен консултант минимум 5 години;

– уверено познаване на счетоводните стандарти по МСФО, за предпочитане е сертифициране от АССА;

– възможност за изготвяне на данъчни отчети (корпоративен подоходен данък/ДДС);

– владеене на език: руски, английски и/или холандски;

– отговорност, организираност, самостоятелност;

– аналитични умения, способност за управление на големи количества информация;

– комуникативност, мотивация, желание за работа и развитие;

– опит в международни консултантски компании ще бъде Ваше предимство.

Отговорности:

– водене на счетоводна документация за клиенти с различен вид дейности, видове счетоводство, езици на комуникация;

– изготвяне и подаване на данъчни и счетоводни отчети (ДДС, данък печалба, данък общ доход, заплати, статистическа отчетност);

– съдействие при разглеждане и анализиране на данъчни проблеми на клиенти, търсене на нестандартни решения;

– консултиране на клиенти по счетоводни въпроси;

– участие в развитието на счетоводните процеси във фирмата.

Ние предлагаме:

– заплата въз основа на резултатите от интервюто и бонуси въз основа на резултатите от работата; нивото на заплата ще зависи от трудов стаж, владеене на езици, образование;

– 7,5 часа работен ден. Работната седмица е 37,5 часа при стандартно заплащане за 40 часа;

– гъвкав работен график (допуска се саморегулиране на началото и края на работния ден в рамките на установените граници);

– отпуск 4 работни седмици плюс 5 допълнителни платени дни;

– обучение за сметка на фирмата;

– професионално и кариерно развитие;

– Рускоезичен екип от професионални експерти;

– работа в екип от позитивни и ентусиазирани съмишленици.

logo nalog

Какво мислите за този сайт? *

Целта на вашата жалба?

Не въвеждайте никаква лична информация като име, номер на социално осигуряване или телефонен номер. Ние не отговаряме на въпроси, коментари и оплаквания, които идват чрез този формуляр.

Анулиране