Основен Общ Свободно място! Адвокат, виж!

Свободно място! Адвокат, виж!

Във връзка с разширяването, в приятелския екип на Nalog.nl се появи свободна позиция за адвокат по трудово и миграционно право. Отговорности: Консултиране на клиенти относно...

Във връзка с разширяването, в приятелския екип на Nalog.nl се появи свободна позиция за адвокат по трудово и миграционно право.

Отговорности:

  • Консултиране на клиенти по въпроси, свързани с имиграционното право.
  • Изготвяне на необходимите документи за получаване на разрешение за работа, разрешение за пребиваване.
  • Съвети за придобиване на холандско гражданство.
  • Съдействие при подготовката на документи, изисквани съгласно законодателството на Холандия.
  • Подаване на документи и поддържане на процедурата за получаване на необходимите документи в държавните органи.
  • Консултиране на клиенти по въпроси на трудовото право.
  • Изготвяне на трудови договори и местни наредби.
  • Разрешаване на трудови спорове.
  • Провеждане на досъдебно производство по въпроси на трудовото и миграционното право.
  • Представяне на клиенти в съда.

Изисквания:

  • Отлично познаване на холандското законодателство в областта на трудовото и миграционното право.
  • Опит като адвокат по миграционно и трудово право от 2 години.
  • Опит в консултантски компании ще бъде предимство.
  • Владеене на езици: руски (устен и писмен) - отлично, холандски - минимум B1. Желателно е владеене на английски език.
  • Отвореност.
  • Желание да се помогне на клиента.
  • Способност за самостоятелно планиране и определяне на приоритети.
  • Активна житейска позиция.
  • Добра способност за учене и способност за самообучение
  • Коректност.
  • добра воля.
  • Устойчивост на стрес.

Правила и условия:

  • Официална работа по холандското законодателство.
  • Офис работа в Nieuwegein (Утрехт), безплатен паркинг за всички служители.
  • 5 дневна работна седмица. Гъвкав график, нередовно работно време.
  • 7,5 часа работен ден (вместо 8 часа). Продължителността на работната седмица е 37,5 часа, със заплащане 40 часа седмично.
  • Отпуск 20 работни дни +5 допълнителни дни.
  • Заплатата се определя въз основа на резултатите от интервюто.
  • Пробен период 3 месеца.
  • Професионално и кариерно развитие.
  • Рускоезичен екип от професионалисти - експерти.
  • Модерен офис на 15 минути от централната гара на Утрехт, паркинг за всички служители.
  • Попълване на данъчни декларации на служителите безплатно.

Можете да кандидатствате за работа на нашия уебсайт. - Адвокат по трудово и миграционно право – Nalog.nl BV

Дата на публикуване: 08.11.2022/XNUMX/XNUMX
Tags:

Абонирайте се за новини

logo nalog

Какво мислите за този сайт? *

Целта на вашата жалба?

Не въвеждайте никаква лична информация като име, номер на социално осигуряване или телефонен номер. Ние не отговаряме на въпроси, коментари и оплаквания, които идват чрез този формуляр.

Анулиране